Voorwoord november 2025
Beste collega-ondernemers,
Met volle vaart en vol met trots dendert dit ondernemersjaar door. Met volle vaart, omdat ik af en toe het idee heb dat oudjaarsavond pas 3 weken geleden is gevierd, maar eigenlijk is de nieuwe viering alweer dichterbij dan de oude weg is. Ongelooflijk hoe snel de wereld draait.
Als ondernemer ervaar je dit waarschijnlijk ook. Innovaties vliegen je om de oren, ontwikkelingen gaan maar door, de politiek blijft maar stuntelen in Den Haag en ondertussen houd je koers en geef je gas op alle voor jouw bedrijf belangrijke thema’s.
Bij BVN houden wij koers op de grote vraagstukken die wellicht aan jouw aandacht ontsnappen. Zo blijven we druk om de N50 volwaardig en veilig te krijgen, zitten we bovenop alle ontwikkelingen rondom de netcongestie, zijn we in nauwe verbinding met de gemeente, proberen we jullie te inspireren met mooie events en kijken we met een schuin oog naar wat er in Lelystad gebeurt.
Het jaar gaat ook vol trots voorbij. Trots vanwege de vele mooie bezoeken en gesprekken die je als voorzitter van BVN mag doen. De openingen van Dijksma Koudetechniek, Tolsma-Grisnich en Verbruggen Palletizing Solutions. Het 80-jarig bestaan van Van Wieren Special, de rondgang bij de Dag van de Ondernemer, het winnen van de Flevopenning TOPonderneming door Groothuisbouw. Te veel trotse momenten om op te noemen. En allemaal ‘Gemaakt in dé Noordoostpolder’.
In deze editie ook weer enkele voorbeelden van prachtige ondernemingen waar jijzelf en ik in deze gemeente trots op mogen zijn.
Met trotse groet,
Twan Hakvoort
Voorzitter BV Noordoostpolder
Foto: Pim van der Maden
![]()